Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer och boskap, bär påskrift Guilleine Thebaine(?), olja på duk 55x82 cm

Duklagningar

245450

2014-05-07