Ingemar Eklund kuverttallrikar i silver
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
KUVERTALLRIKAR, 12 st, sterlingsilver, Silversmide Ingemar Eklund, Stockholm 1996, profilerade brätten, bandstavsdekor, diameter 28 cm, vikt ca 10,415 g
Monogram, smärre repor och bucklor
245451
2014-05-07