Svenska Kungliga autografer Kungafonden
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SVENSKA KUNGLIGA AUTOGRAFER, till förmån för Kungafonden, 1944. Inklistrade faksimil, beställd av Fabrikör Ivar Ericson, nr 23 av 25 numrerade exemplar, AUTOGRAF av Carl XVI Gustaf i form av tackkort
Slitage, fläckar,
245467
2014-05-14