Svenska Kungliga autografer Kungafonden

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSKA KUNGLIGA AUTOGRAFER, till förmån för Kungafonden, 1944. Inklistrade faksimil, beställd av Fabrikör Ivar Ericson, nr 23 av 25 numrerade exemplar, AUTOGRAF av Carl XVI Gustaf i form av tackkort

Slitage, fläckar,

245467

2014-05-14