Bilar Volvo Schuco Tyskland
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAKSBILAR, 4 st, 1900-talets mitt, bestående av: Schuco Akustico 2002 och Schuco Patent 3000 Tyskland, Arnold Candidat Tyskland (polisbilen) samt Volvo Electric i originalförpackning, längd 10,5-25 cm
Slitage, ruta saknad på Akustico, tuta saknas på polisbil, ej fullt genomgångna
245469
2014-05-14