Silver England 1900-tal

Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal
Silver England 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, Birmingham 1908 med blå glasinsatser, SKÅLFAT på fötter med genombruten dekor av rocailler, London, SKRIN med lock, importstämplat, PUNSCHKOPPAR, 2+1, hamrad dekor, invändigt med förgyllning, PILLERDOSA, Birmingham, total vikt ca 440 g

Delvis med gravyrer, slitage

245498

2014-05-14