Einar Palme oljemålmning

Einar Palme oljemålmning
Einar Palme oljemålmning
Einar Palme oljemålmning
Einar Palme oljemålmning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALME, Einar (1901-1993): Ökenmotiv med kameler Bar Seda, signerad och daterad Palme-33, olja på pannå 27x35 cm

245501

2014-05-14