Vitrinskåp i två delar Selva
2014-05-07
245537
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VITRINSKÅP i två delar, etikettmärkt Selva, körsbärsfanér, höjd 222, 161x49 cm,
nyckel finns
Ytslitage, enstaka fanérskador