Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Skulptur föreställande struts med stege, gips/järn, träsockel med monogramstämpelsignerad T.R, höjd ca 87 cm
Skador, lös hals
245541
2014-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här