Torsten Renqvist skulptur

Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur
Torsten Renqvist skulptur

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Skulptur föreställande struts med stege, gips/järn, träsockel med monogramstämpelsignerad T.R, höjd ca 87 cm

Skador, lös hals

245541

2014-05-07