Hilding Linnqvist oljemålning
Valmis
2014-05-07
245549
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Mansporträtt, monogramsignerad HL, olja på pannå, 60x45 cm