Thure Wallner oljemålning

Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning
Thure Wallner oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

WALLNER, Thure (1888-1965): "Nötskrika i snöig grantopp", signerad Th. Wallner, olja på pannå, 33x24 cm

245550

2014-05-07