Dolk

Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk
Dolk

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DOLK, Skottland, 1900-talets början, förgyllda beslag, träfäste med piqueringar och förgyllda beslag samt slipade gulfärgade glasstenar, balja i svart skinn med förgylld beslag samt jaktbestick, total längd 43 cm

skador

245554

2014-10-02