Dolk
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DOLK, Skottland, 1900-talets början, förgyllda beslag, träfäste med piqueringar och förgyllda beslag samt slipade gulfärgade glasstenar, balja i svart skinn med förgylld beslag samt jaktbestick, total längd 43 cm
skador
245554
2014-10-02