Anna Gardell-Ericson akvarell med täckvitt
2014-05-07
245559
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GARDELL-ERICSON, Anna (1853-1939): Sommarhage med figur och ko, signerad Anna Gardell-Ericson, akvarell med täckvitt, 33,5x24,5 cm