Hans Frode objekt

Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt
Hans Frode objekt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRODE, Hans (född 1951): Kvinna på pelare, signerad och daterad Hans Frode1988, inbygt neonljus, 92x21 cm

245565

2014-05-07