Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Rödjegrós", signerad, "Andarna" signerad och daterad -95, akvareller, 40x30 vardera
245570
2014-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här