Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
NORSBO, Hans (1897-1955): Stadsbild, Stockholm, signerad och daterad Hans Norsbo -46, blyerts, 20x16,5 cm
Zustandsbeschreibung
245588
2014-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner