Hans Norsbo teckning

Hans Norsbo teckning
Hans Norsbo teckning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

NORSBO, Hans (1897-1955): Stadsbild, Stockholm, signerad och daterad Hans Norsbo -46, blyerts, 20x16,5 cm

Zustandsbeschreibung

245588

2014-05-08