Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SANDELIN, Börje (1926-1970): Nattgäster, signerad och numrerad Sandelin 52/125, etsning, 16x20 cm
Gulnader (fläckar)
245591
2014-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här