Börje Sandelin etsning

Börje Sandelin etsning
Börje Sandelin etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): Nattgäster, signerad och numrerad Sandelin 52/125, etsning, 16x20 cm

Gulnader (fläckar)

245591

2014-05-08