Damdocka 1850-tal

Damdocka 1850-tal
Damdocka 1850-tal
Damdocka 1850-tal
Damdocka 1850-tal
Damdocka 1850-tal
Damdocka 1850-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

DAMDOCKA, omkring 1850, huvud i papier maché, kropp i stoppat tyg och trä, målade anletsdrag, skulpterat hår, längd 35 cm

Skador

245592

2014-05-08