Regentporträtt Carl XIV Johan olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGENTPORTRÄTT (1800/1900-tal) Carl XIV Johan, påskrift Sparrman ...(ko) pia af Jungner, olja på koppar, 22,5x16,5 cm, ramens innermått 21x13 cm

245604

2014-05-08