Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJELM, Fanny (1858-1944): "Utö", signerad Fanny Hjelm, akvarell, 30,5x50,5 cm

245609

2014-05-08