Birger Ljungqvist original

Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original
Birger Ljungqvist original

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): (2) Flickporträtt, signerade, krita och akvarell, 15x12 resp 19x16 cm

245617

2014-05-08