Fender Stratocaster gitarr
Vollendet
2014-05-08
245618
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ELGITARR, Fender, 1980/90-tal, "Straocaster", Kahler spyder, lackerad i olympic white, inkl. ställ
Slitage, ej funktionstestad