Matgrupp teak Danmark
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr., 1950/60-tal, Danmark, bestående av: 6 stolar, stomme i massiv bok, ryggbricka i teakfanér, stoppad sits i svart skinn, matbord i teakfanér, bordets höjd 73,5, 140x100, fullt utdraget 248 cm
Slitage, renoverat och kompletterat
245621
2014-05-08