Pottskåp rokoko

Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko
Pottskåp rokoko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POTTSKÅP, stockholmsarbete i rokoko, fanérat med mahogny, bronsbeslag, skiva av kalksten, höjd 82, 51x51 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Renoverat och kompletterat, slitage

245643

2014-05-09