Stolar 1 par barockstil

Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil
Stolar 1 par barockstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, svarvade ben, H-kryss, klädda med gyllenläder
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Slitage

245644

2014-05-09