Dockstol 1800-tal
Valmis
2014-05-08
245648
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BARNSTOL för dockor, nyrenässans, 1800-tal, betsad ek med intarsia i rygg samt på bricka undertill, med kulram, svarvad benställning på hjul, total höjd 65 cm
Slitage