Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSTOL för dockor, nyrenässans, 1800-tal, betsad ek med intarsia i rygg samt på bricka undertill, med kulram, svarvad benställning på hjul, total höjd 65 cm
Slitage
245648
2014-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här