Felix Hatz olja

Felix Hatz olja
Felix Hatz olja
Felix Hatz olja
Felix Hatz olja
Felix Hatz olja
Felix Hatz olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATZ, Felix (född 1904-1999): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 59x72 cm

Smärre färgbortfall

245663

2014-05-10