Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATZ, Felix (född 1904-1999): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 59x72 cm
Smärre färgbortfall
245663
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här