Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLDEN, Cliff (född 1919): Skärgård i vinterskrud, signerad Cliff Holden Marstrand Sweden, olja på träskiva, 124x185 cm
Kantskador, upphängningshål
245664
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här