Cliff Holden olja

Cliff Holden olja
Cliff Holden olja
Cliff Holden olja
Cliff Holden olja
Cliff Holden olja
Cliff Holden olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLDEN, Cliff (född 1919): Skärgård i vinterskrud, signerad Cliff Holden Marstrand Sweden, olja på träskiva, 124x185 cm

Kantskador, upphängningshål

245664

2014-05-10