Certina armbandsur i 14 k guld
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, 14 k guld, Certina, "New Art", 1970-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, brunt läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 29 mm
Skadad urtavla, ej funktionstestad, repor
245678
2014-05-08