Klädskåp gustaviansk stil

Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil
Klädskåp gustaviansk stil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitgråmålat, kannelerade dörrspeglar med spegel och bakomliggande lösa hyllplan, låda i sarg, löst rakt krön med dekor av tandsnitt, på lätt kannelerade nedåt avsmalnande ben, total höjd 198, 116x56 cm, nyckel saknas

Slitage

245690

2014-05-08