Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Stilleben, signerad Björnberg 1944, olja på pannå, 16x22 cm

245697

2014-05-08