Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOLONN, i tre delar, barock, 1600/1700-tal, bemålad skuren dekor på tredelad fot, total höjd ca 180 cm
Slitage, sprickor, kraftigt färgbortfall, träbortfall, ostadig
245708
2014-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här