Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSON, John (1896-?): "Vålådalen mellan Flatruet och Ljungdalen, Helags", signerad och daterad John Carlson -75, olja på pannå, 46x55 cm

245741

2014-05-08