Eva av Bruno Mathsson

Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson
Eva av Bruno Mathsson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, Bruno Mathsson, "Eva", märkta Bruno Mathsson by Dux, böjträ i bok, klädd i sadelgjord

Klädseln med smärre skador, böjträt med slitage

245744

2014-05-08