Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
TEKÖK, 3 dlr, porslin, Frankrike, 1900-tal, empirestil, figural dekor samt N och ett bi (Napoleon), höjd 22 cm
Bruksslitage
245748
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här