Matbord Bra Bohag

Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag
Matbord Bra Bohag

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1960-tal, Bra Bohag, bordsskiva i teak, benställning i ek, höjd 72, diameter 130, 2 iläggsskivor vardera bredd 43 cm medföljer

Bruksslitage

245750

2014-05-09