Spegellampett senbarock

Spegellampett senbarock
Spegellampett senbarock

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SPEGELLAMPETT för ett ljus, 1700-tal, senbarock, mahognyfaner, spegelglas med stjärnmönster, höjd 50x28 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, en skruv på baksidan kompletterad, spricka

245756

2014-05-09