Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SPEGELLAMPETT för ett ljus, 1700-tal, senbarock, mahognyfaner, spegelglas med stjärnmönster, höjd 50x28 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, en skruv på baksidan kompletterad, spricka
245756
2014-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner