Vita dukar linne
2014-05-09
245758
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DUKAR, 7 st, vitt linne samt bomull, 1900-tal, med bl a dekor av Fleur-de-lys, i storlekarna ca 110x120 - 150x190 cm
Slitage, enstaka fläckar, ej fullt genomgågna