Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DUKAR, 7 st, vitt linne samt bomull, 1900-tal, med bl a dekor av Fleur-de-lys, i storlekarna ca 110x120 - 150x190 cm
Slitage, enstaka fläckar, ej fullt genomgågna
245758
2014-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här