Uniform dolma

Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma
Uniform dolma

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNIFORM, svensk, m/1895 för Smålands husarer, dolma och ridbyxor, mössa

Skador och lagningar

245772

2014-05-09