Ytterfoder Kina 1900-tal blåvitt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd 13,5 cm

245782

2014-05-09