Skålfat porslin Kina 1800-tal

Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal
Skålfat porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, diameter 27 cm

Hårspricka, ytslitage

245783

2014-05-09