Fåtöljer gustaviansk stil

Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, betsad ek, stoppad sits, rak ryggbricka med skuren dekor i armlän, sarg med fleuroner, kannelerade runda nedåt avsmalnande ben

Slitage, enstaka fläck på tyg

245796

2014-05-09