Fåtöljer gustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, betsad ek, stoppad sits, rak ryggbricka med skuren dekor i armlän, sarg med fleuroner, kannelerade runda nedåt avsmalnande ben
Slitage, enstaka fläck på tyg
245796
2014-05-09