Tallrikar Kina 1700-tal blåvitt
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, 4+2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av antikviteter res. trädgård, diameter 22,5 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg och sprickor
245804
Päivämäärä:
2014-05-09