Pall 1950-tal

Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, 1 par, plast och mässing, 1950-tal, PAT.S, trumpetfot i svart plast på mässingfot, lös stoppad sits i vitt skinn, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: enligt uppgift har de stått på Folkets hus i Sundsvall

Slitage, repor, anlöpningar

245808

2014-05-09