Lena Linderholm litografi
Closed
2014-05-09
245821
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad