Flintlåspistol Turkiet

Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet
Flintlåspistol Turkiet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLINTLÅSPISTOL, turkisk, 1800-tal, pipa med graverad dekor, graverat lås, pipband av vitmetall, helstock med mässingsbeslag, längd 41 cm

Hakar ej upp, slitage

245842

2014-05-09