Kungliga porträtt fotografier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 2 st, egenhändigt signerade och daterade 1953, drottning Louise och kung Gustav VI Adolf, samt signerade av hovfotograf, bildstorlekar ca 23x17 cm
Gulnad passepartout
245850
2014-05-09