Kungliga porträtt fotografier

Kungliga porträtt fotografier
Kungliga porträtt fotografier
Kungliga porträtt fotografier
Kungliga porträtt fotografier
Kungliga porträtt fotografier
Kungliga porträtt fotografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 2 st, egenhändigt signerade och daterade 1953, drottning Louise och kung Gustav VI Adolf, samt signerade av hovfotograf, bildstorlekar ca 23x17 cm

Gulnad passepartout

245850

2014-05-09